Organizacja

Punkt Przedszkolny Iskierka znajduje się w centrum Szczecina. Punkt działa na takich samych zasadach co przedszkola niepubliczne. Nasze przedszkole jest placówką przyjazną dzieciom. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach co korzystnie wpłynie na wszechstronny rozwój intelektualny i emocjonalny Państwa pociech. Poprzez zróżnicowane działania dydaktyczne, u dzieci rozwijane i pobudzane będą wyobraźnia i samodzielne myślenie. Dzieci nauczą się pracy i zachowań w grupie, zaradności (na miarę możliwości rozwojowych), czynności samoobsługowych i higienicznych oraz wielu innych umiejętności. Wszystkie zdobyte zdolności spowodują, że absolwenci naszego przedszkola będą dobrze przygotowanie pod względem wychowawczym oraz dydaktycznym do dalszych zmagań edukacyjnych.

Czesne płatne jest przez 12 miesięcy w roku (w razie, gdy dziecko nie będzie uczęszczać do punktu w okresie wakacyjnym, wówczas czesne nie jest pobierane).

Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania i odbierania dziecka osobiście bądź przez upoważnioną osobę pełnoletnią.
Upoważnienie do odbioru dziecka do pobrania - Pobierz